page-header

DR.SHOEL

کپی رایت

دکتر شول DrShoel برند انحصاری و ثبت شده برای تولیدات شرکت صنایع پزشکی باهر طب می باشد.

دکتر شول تحت شماره بین المللی ۱۰۱۰۱۱۷۹۴ در سازمان بازرگانی و صنعتی اتحادیه اروپا ثبت شده و همچنین دارای شماره شناسنامه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی IMED به شماره ۳۴۸۰۱ بوده و دارای مجوز و تاییدیه استفاده از فناوری نانوسیلور از سازمان فناوری نانو کشور می باشد.هرگونه استفاده از آرم یا لوگوی دکترشول و جملات و عبارات استفاده شده همراه آنها و مشابه سازی نوشتاری جهت تولید و فروش کفش و صندل و محصولات متفرقه ، غیرقانونی بوده و جرم محسوب می شود و طبق قوانین ملی و بین المـللی با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ساختار سازمانی

گلچینی از برجسته ترین کارشناسان،صنعتگران،برنامه نویسان، پزشکان و متخصصین سلامت ، خانواده باهر طالاری را همراهی می کنند تا مجموعه صنایع پزشکی باهر طب روند روبرو رشد خود را ادامه داده و به اهداف مشخص خود در زمینه های تولید،بهره وری،اشتغال زایی و سلامت دست یابد.تمامی تلاش خود را در این زمینه با تکیه بر اصول صداقت و اخلاق انجام می دهیم تا محصولاتی با کیفیت برتر و شایسته شان هموطنان عزیز مان ارائه کنیم.

امیدواریم نتایج این تلاش جمعی و همه جانبه موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم سازد.

اهداف و دیدگاه ها

استفاده روزمـره و مــدوام از کـفش و توجه به ساختــار پیچیده و حسـاس پا لـزوم توجـه بیشتر و جـدی تر به کـفش را سبـب می شود فشـار عمـده وزن بـدن بر روی پاها بوده و تمرکز و عبــور سیستـم و رشته هـای عصبی مهم بدن در قسمـت تحتـانی بـدن ، پاهـا را به عنـوان ستـون بدن و یکی از مهــم ترین قسمت های بدن معرفی می کند. همچنین امکان حرکت به منظور انجام تمامـی کارها توسط پاهــای سالــم صورت گرفته و بدون آن و یا در حقیقت با وجود کوچکترین نارسائی در آن ، انسان موجودی است ضعیف و آسیب پذیـر،،لذا توجه و مراقبت از پا نه تنها امــری ضـــروری بوده بلکه در بسیاری موارد حیـاتی است و این درحالـی است که با اندکی آگاهی و دقت می توان سلامتی پاهـا و برخـورداری از تنـدرستی عمـومـی بــدن را برای سالیـان متمادی تضمین کرد. اولین قدم در راه رسیدن به این مهم ، انتخاب و خرید یک کفش مناسب می باشد.

 

Social Pages
برای آشنایی بیشتر با دکترشول به صفحه های اجتماعی ما سربزنید.

ما منتظر ارتباط با شما هستیم .
  • gallery-item

مقصد

دکتر شول زمانی به هـدف خود می رسد که مصــرف کننده از هر لحـاظ در وضعیتی منـــاسب قـرار گرفته و راحتی و سلامتی خود را به طور کامل احساس نماید . تمـام تلاش و فعالیت های ما در این راستــا بوده و با اطلاع رسانی گستــرده و منظــم وتولید محصــولات مناسب و راحت ، مشکلات و نارسائی های جسمی و روحی شما را به حداقل خواهیم رساند.